Maszyna do cięcia styropianu RemonTech

2
4707

Zastanawiasz się nad wyborem maszyny do cięcia styropianu? A może zwiedziłeś cały internet w poszukiwaniu boniarki i nie wiesz, czym owe urządzenia różnią się od siebie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Trafiłeś pod właściwy adres, bo oferowana przez nas maszynka do cięcia styropianu w sieciach budowlanych znana jest również jako:

  • nóż do cięcia styropianu,
  • urządzenie do cięcia styropianu,
  • gilotyna do styropianu,
  • boniarka do styropianu,
  • wycinarka do styropianu,
  • maszyna do cięcia styropianu,
  • przecinarka do styropianu.

Bez obaw możesz więc przebierać w naszej ofercie!

Czy warto nam zaufać?

Opinie kupujących pokazują, że tak. Nasza firma cieszy się sporą popularnością także na Allegro, gdzie wychodzimy klientom naprzeciw, oferując sprawny serwis w systemie drzwi do drzwi, części zapasowe oraz sprzedaż w systemie ratalnym. Co więcej, nasze bezpieczne i certyfikowane maszyny szanują to, co przecież kosztuje. Materiał. Styropian jest bowiem tworzywem problematycznym, a jego cięciu często towarzyszą unoszące się w powietrzu malutkie kuleczki. Dostępne w naszej ofercie produkty są natomiast szybkie, sprawne, efektywne i nie powodują strat  – jednym słowem są profesjonalne.

Bogactwo modeli

Oferujemy aż 6 modeli maszynek, a każda z nich nieco różni się od pozostałych.

MDS 22B – jest najtańszym urządzeniem, które sprzedajemy, wykonującym cięcia o grubości 22cm oraz długości 107cm. Przeznaczone jest do cięcia styropianu, jak również produkowanego przez nas styroduru. Ten model nie posiada ogranicznika grubości cięcia, a element tnący stanowi szybko nagrzewający się drut oporowy, gotowy do użycia w czasie od 1 do 2 sekund. Wyposażony we włącznik chwilowy uniemożliwia szybkie przepalenie się drutu. Warto w tym momencie również zaznaczyć, że nawet nasz najprostszy model zdolny jest do eliminowania zanieczyszczeń powstających podczas obróbki materiału.

Aktualna cena: 730,00 zł brutto

MDS 32B – druga w hierarchii cenowej maszyna, wykonująca cięcia o grubości 32cm i długości 107cm.

Aktualna cena: 770,00 zł brutto

MDS 22/107 oraz MDS 32/107 – to produkty z nieco wyższej półki, ale tak jak poprzednicy – niezawodne. Jeżeli chodzi o grubość i długość cięcia, są to odpowiedniki wspomnianych wcześniej modeli. Urządzenia wyróżnia natomiast możliwość ustawienia różnych kątów cięcia, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Zakres manipulacji wynosi od 0 do 90 stopni.

Aktualna cena: 1120,00 zł oraz 1220,00 zł brutto

MDS 52/115 – tutaj także dostępna jest opcja manipulacji kątem cięcia. W tym przypadku jednak maksymalna grubość i długość wynoszą odpowiednio 52cm oraz 115cm. Za pomocą maszyny wyciąć można bez problemu takie elementy jak „elki”, listwy, bonie oraz szpalety okienne.

Aktualna cena: 1260 zł brutto

MDS 32/140 – najbardziej zaawansowana maszyna z naszej oferty, pozwalająca wycinać najbardziej skomplikowane kształty, takie jak na przykład „elki”, kółka, kwadraty oraz wpusty pod krokwie.

Aktualna cena: 1280 zł brutto

Szczegółowe dane techniczne znajdują się na podstronie każdej maszyny. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych części zapasowych, a także do skorzystania z promocji 2 druty + 2 sprężyny gratis w pakiecie z darmową wysyłką.

2 KOMENTARZE

  1. Maszyna do cięcia styropianu to ogromne ułatwienie. Wiele osób i firm, które wykonują docieplenia korzystają z gilotyny. To znacznie ułatwia prace i ją przyśpiesza. Precyzyjne cięcie też niweluje tworzenie rozgardiaszu na terenie budowy.

  2. Maszyna do cięcia styropianu to urządzenie niezbędne do pracy fachowców, którzy pracują z tym materiałem. Nie ma znaczenia, czy obróbce poddajemy styropian na ocieplenie, czy np. kształtki styropianowe. Dzięki temu urządzeniu robimy to wyjątkowo precyzyjnie i bez strat w materiale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here